Personal

Administratsioon

Nimi Amet Telefon E-post
Eneken Lumiste Tegev-haldusjuht

Mobiil: +372 522 8367

eneken@hendrikson.ee
Heikki Kalle Juhatuse liige

Mobiil: +372 502 5563

heikki@hendrikson.ee
Jaanus Aavik Juhatuse liige

Mobiil: +372 503 5046

jaanus@hendrikson.ee

Detailplaneering ja projekteerimine

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Aavik Detailplaneerimise ja projekteerimise osakonna juhataja

Mobiil: +372 503 5046

jaanus@hendrikson.ee
Evely Ehrpas Projektijuht-planeerija evely@hendrikson.ee
Merlin Kalle Projektijuht-planeerimisekspert

Mobiil: +372 502 5549

merlin@hendrikson.ee
Liina Ollema Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 5331 6603

liina@hendrikson.ee
Liisi Ventsel Projektijuht-planeerimisekspert

Mobiil: +372 507 0562

liisi@hendrikson.ee
Nadja Bruk Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 5567 3496

nadja@hendrikson.ee
Peeter Laidma Vee ja kanalisatsiooni insener (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 516 0467

peeter@hendrikson.ee
Kaupo Paabo Arhitekt (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 5650 8063

kaupo@hendrikson.ee
Helen Grosnõi 3D mudelite koostaja (koosseisuväline spetsialist) heleng@hendrikson.ee

Keskkonnakorraldus

Nimi Amet Telefon E-post
Jaak Järvekülg Juhtiv ekspert, keskkonnaosakonna juhataja

Telefon: +372 740 9809

Mobiil: +372 5567 4693

jaak@hendrikson.ee
Juhan Ruut Tööstuse ja kemikaaliohutuse suunajuht, juhtiv ekspert

Telefon: +372 740 9804

Mobiil: +372 551 6423

juhan@hendrikson.ee
Krista Lahtvee Juhtiv ekspert

Mobiil: +372 5662 7084

krista@hendrikson.ee
Epp Zirk Keskkonnakorralduse spetsialist, osakonnajuhataja abi

Mobiil: +372 507 1867

epp@hendrikson.ee
Anette Suigusaar Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5590 6476

anette@hendrikson.ee
Anni Kurisman Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5919 0905

anni@hendrikson.ee
Ethel Simmul Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5346 1534

ethel@hendrikson.ee
Ingrid Vinn Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5883 8633

ingrid.vinn@hendrikson.ee
Katri Järvekülg Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 508 3504

katri@hendrikson.ee
Maarja Kõrkjas Keskkonnakorralduse spetsialist maarja@hendrikson.ee
Marek Bamberg Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 515 1301

marek@hendrikson.ee
Mart Dungay Keskkonnaosakonna projektijuht

Mobiil: +372 516 4181

mart@hendrikson.ee
Merilin Paalo Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 524 2263

merilin@hendrikson.ee
Merlin Kriisk Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5627 2007

merlin.kriisk@hendrikson.ee
Kaile Eschbaum Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5340 7040

kaile@hendrikson.ee
Riin Kaldma Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5361 1292

riin.kaldma@hendrikson.ee
Veiko Kärbla Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5691 1988

veiko@hendrikson.ee
Õnne Kask Liikuvusspetsialist

Mobiil: +372 5322 5898

onne@hendrikson.ee

Üldisem planeerimine ja ruumilised analüüsid

Nimi Amet Telefon E-post
Pille Metspalu Üld- ja regionaalplaneerimise osakonna juhataja, juhtiv planeerimisekspert

Mobiil: +372 514 8308

pille@hendrikson.ee
Marika Pärn Juhtiv planeerimisspetsialist, osakonnajuhataja abi

Mobiil: +372 522 1008

marika@hendrikson.ee
Ann Ideon Juhtiv planeerimisspetsialist, suurprojektide koordinaator

Mobiil: +372 528 6168

ann@hendrikson.ee
Veronica Luidalepp Planeerija

Mobiil: +372 5688 5169

veronica@hendrikson.ee
Jaanus Padrik Juhtiv kartograaf-geoinformaatik

Mobiil: +372 5595 4838

jaanus.padrik@hendrikson.ee
Kairit Kase Kartograaf

Mobiil: +372 5691 4156

kairit@hendrikson.ee