Tööpakkumised

Ambitsioonikas keskkonnaspetsialist, sul võimalus tulla tööle ühte vanimasse ja parimasse planeerimise ja keskkonnakonsultatsioonifirmasse Eestis.

Hendrikson & Ko võtab tööle keskkonnaosakonna projektijuhi

Projektijuhi ülesanded on seotud keskkonnaalaste projektidega tööstuse ja kemikaaliohutuse valdkonnas. Tööd on varieeruvad – keskkonnalubade taotlused sh keskkonnakompleksload, parima võimaliku tehnika analüüs, keskkonnaseisundi hindamine, keskkonnaaudit, keskkonnamõju hindamistes osalemine, kemikaaliseaduse alusel riskianalüüsid jms ning hõlmavad nii sisulist tööd kui projektijuhtimist. Vajadusel osalemine ettevõtte muudes projektides erialaspetsialistina. Töö sisaldab sagedast suhtlemist klientide ja ametkondadega ning objektidel kohapeal käimist.

Omalt poolt pakume:

Mitmekülgset tööd, konkurentsivõimelist palka, kompetentset ja sõbralikku kollektiivi ning töökohta vastavalt soovile kas Tartu või Tallinna kesklinnas. Tööaja ja –koha suhtes oleme paindlikud. Pakume spordikompensatsiooni. Erialases plaanis soodustame osalemist erialaühingutes ning koostööd meie emafirma DGE Grupi välismaiste ettevõtetega, sobivuse korral osalemine rahvusvahelistes projektides. Toetame enesetäiendamist ja koolitustel, konverentsidel osalemist.

Ootame sind kandideerima kui:

  • sul on loodusteaduslik kõrgharidus ja keskkonnakorraldusega seotud valdkonnas varasem töökogemus (töökogemuse puudumisel vähemalt magistrikraad, mille omandamisel on tehtud loetletud valdkonnas praktilisi töid);
  • oled huvitatud erialasest arenemisest (kõiki loetletud töid ei pea kohe oskama, kuid pidevalt tuleb omandada töö käigus uusi teadmisi) ja karjäärist, sh juhteksperdi kvalifikatsioonist;
  • oled avatud suhtleja;
  • oled korrektne, täpne ja vastutustundlik;
  • suudad töötada iseseisvalt, kuid oled valmis ka meeskonnatööks;
  • oskad heal tasemel erialast inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus;
  • omad B-kategooria sõiduki juhtimisõigust.

Motivatsioonikiri ja CV palun saata hiljemalt 28. juuniks 2019. a. aadressile hendrikson@hendrikson.ee.

 

 

Praktika

Praktikasoovid palun saata aadressile hendrikson@hendrikson.ee. Kirjas palun anda ülevaade soovitava praktika pikkusest, ülesannetest ning oma kogemusest. Ja kindlasti märkida praktika asukoht, kas Tartu või Tallinn.