Keskkonnakorraldus

Nimi Amet Telefon E-post
Riin Kutsar Keskkonnakorralduse suunajuht, juhtiv ekspert

Mobiil: +372 526 9962

riin@hendrikson.ee
Juhan Ruut Tööstuse ja kemikaaliohutuse suunajuht, juhtiv ekspert

Telefon: +372 740 9804

Mobiil: +372 551 6423

juhan@hendrikson.ee
Jaak Järvekülg Juhtiv ekspert

Telefon: +372 740 9809

Mobiil: +372 55674693

jaak@hendrikson.ee
Krista Aidak Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 56627084

krista@hendrikson.ee
Marek Bamberg Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5151301

marek@hendrikson.ee
Kaile Eschbaum Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 53407040

kaile@hendrikson.ee
Vahur Keerberg Keskkonnaosakonna projektijuht

Mobiil: +372 51900540

vahur@hendrikson.ee
Veiko Kärbla Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 56911988

veiko@hendrikson.ee
Martin Ruul Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 554 7911

martin@hendrikson.ee
Ethel Simmul Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5346 1534

ethel@hendrikson.ee
Epp Zirk Keskkonnakorralduse spetsialist

Telefon: +372 740 9804

Mobiil: +372 507 1867

epp@hendrikson.ee
Ülle Jõgar Keskkonnakorralduse spetsialist (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 53480901

ylle.oma@gmail.com
Katri Sutt Keskkonnakorralduse spetsialist