Detailplaneering ja projekteerimine

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Aavik Detailplaneerimise ja projekteerimise osakonna juhataja

Mobiil: +372 5035046

jaanus@hendrikson.ee
Jaana Veskimeister Eesti, v. a Tallinn ja Harjumaa planeeringute koordinaator

Telefon: +372 744 1182

Mobiil: +372 5698 3956

jaana@hendrikson.ee
Ingrid Saaroja Tallinna ja Harjumaa planeeringute koordinaator

Telefon: +372 617 7694

ingrid@hendrikson.ee
Merlin Kalle Projektijuht-planeerimisekspert

Telefon: +372 744 1182

Mobiil: +372 5025549

merlin@hendrikson.ee
Helen Leiger Projektijuht-planeerimisekspert

Telefon: +372 617 7694

Mobiil: +372 5231188

helen@hendrikson.ee
Evely Ehrpas Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 56675598

evely@hendrikson.ee
Liina Ratas Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 53316603

liina@hendrikson.ee
Peeter Laidma Vee ja kanalisatsiooni insener (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 5160467

peeter@hendrikson.ee
Kaupo Paabo Arhitekt (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 56508063

kaupo@hendrikson.ee
Helen Grosnõi 3D mudelite koostaja (koosseisuväline spetsialist) heleng@hendrikson.ee