Personal

Administratsioon

Nimi Amet Telefon E-post
Eneken Lumiste Tegev-haldusjuht

Mobiil: +372 5228367

eneken@hendrikson.ee
Heikki Kalle Juhatuse liige

Mobiil: +372 5025563

heikki@hendrikson.ee
Jaanus Aavik Juhatuse liige

Mobiil: +372 5035046

jaanus@hendrikson.ee
Piret Muinast Büroojuht/juhiabi

Telefon: +372 740 9800

piret@hendrikson.ee

Detailplaneering ja projekteerimine

Nimi Amet Telefon E-post
Jaanus Aavik Detailplaneerimise ja projekteerimise osakonna juhataja

Mobiil: +372 5035046

jaanus@hendrikson.ee
Jaana Veskimeister Eesti, v. a Tallinn ja Harjumaa planeeringute koordinaator

Telefon: +372 744 1182

Mobiil: +372 5698 3956

jaana@hendrikson.ee
Ingrid Saaroja Tallinna ja Harjumaa planeeringute koordinaator

Telefon: +372 617 7694

ingrid@hendrikson.ee
Merlin Kalle Projektijuht-planeerimisekspert

Telefon: +372 744 1182

Mobiil: +372 5025549

merlin@hendrikson.ee
Evely Ehrpas Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 56675598

evely@hendrikson.ee
Liina Ollema Projektijuht-planeerija

Mobiil: +372 53316603

liina@hendrikson.ee
Peeter Laidma Vee ja kanalisatsiooni insener (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 5160467

peeter@hendrikson.ee
Kaupo Paabo Arhitekt (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 56508063

kaupo@hendrikson.ee
Helen Grosnõi 3D mudelite koostaja (koosseisuväline spetsialist) heleng@hendrikson.ee

Keskkonnakorraldus

Nimi Amet Telefon E-post
Juhan Ruut Keskkonnakorralduse osakonna juhataja, juhtiv ekspert

Telefon: +372 740 9804

Mobiil: +372 5516423

juhan@hendrikson.ee
Riin Kutsar Juhtiv ekspert

Telefon: +372 617 7690

Mobiil: +372 5269962

riin@hendrikson.ee
Jaak Järvekülg Juhtiv ekspert

Telefon: +372 740 9809

Mobiil: +372 55674693

jaak@hendrikson.ee
Krista Aidak Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 56627084

krista@hendrikson.ee
Marek Bamberg Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 5151301

marek@hendrikson.ee
Kaile Eschbaum Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 53407040

kaile@hendrikson.ee
Vahur Keerberg Keskkonnaosakonna projektijuht

Mobiil: +372 51900540

vahur@hendrikson.ee
Krista Kruus Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 516 1623

krista.kruus@hendrikson.ee
Veiko Kärbla Keskkonnakorralduse spetsialist

Mobiil: +372 56911988

veiko@hendrikson.ee
Martin Ruul Keskkonnakorralduse spetsialist

Telefon: +372 740 9809

Mobiil: +372 554 7911

martin@hendrikson.ee
Epp Zirk Keskkonnakorralduse spetsialist

Telefon: +372 740 9804

Mobiil: +372 507 1867

epp@hendrikson.ee
Ülle Jõgar Keskkonnakorralduse spetsialist (koosseisuväline spetsialist)

Mobiil: +372 53480901

ylle.oma@gmail.com
Katri Sutt Keskkonnakorralduse spetsialist

Üldisem planeerimine ja ruumilised analüüsid

Nimi Amet Telefon E-post
Pille Metspalu Üld- ja regionaalplaneerimise osakonna juhataja, juhtiv planeerimisspetsialist

Telefon: +372 740 9802

Mobiil: +372 5148308

pille@hendrikson.ee
Marika Pärn Juhtiv planeerimisspetsialist, osakonnajuhataja abi

Telefon: +372 740 9802

Mobiil: +372 5221008

marika@hendrikson.ee
Ann Ideon Juhtiv planeerimisspetsialist

Telefon: +372 740 9802

Mobiil: +372 5286168

ann@hendrikson.ee
Jaanus Padrik Kartograaf

Mobiil: +372 55954838

jaanus.padrik@hendrikson.ee
Laura Uibopuu Planeerimisspetsialist

Liikuvustiim

Nimi Amet Telefon E-post
Marek Rannala Liikuvusekspert

Mobiil: +372 5330 5500

marek.rannala@hendrikson.ee
Merlin Rehema Liikuvusspetsialist

Mobiil: +372 5665 4677

merlin.rehema@hendrikson.ee